Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Produkcja

Co wyróżnia nasze produkcje

Scenariusz – do jego stworzenia potrzebny jest bardzo specyficzny talent jakim jest wyobraźnia filmowa. Profesjonalny scenariusz zapewnia realizację dobrego filmu. Pozwala też nadzorować cały proces produkcji, dzięki czemu efekt końcowy jest dokładnie przewidziany i spodziewany.

Zespół – działamy zadaniowo, na zasadzie zespołów filmowych. Do każdego projektu angażujemy twórców odpowiadających konkretnemu zadaniu.
Pozwala to korzystać z najlepszych ludzi i sprzętu oraz optymalizować budżet w zależności od potrzeb Klienta.

Prawa autorskie – zazwyczaj przekazujemy naszym Klientom prawa autorskie do materiałów bezterminowo i na wszystkie pola eksploatacji.
Przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Czerpiemy z legalnych źródeł i pracujemy na legalnych programach.

Głos lektora – czyli tzw. voice over. Dobrze dobrany lektor potrafi bardzo podnieść jakość filmu. Współpracujemy z najlepszymi lektorkami i lektorami w Polsce.
Ich głosy doskonale Państwo znają.

Wersje językowe – poprzez dodanie napisów lub ścieżki dźwiękowej, stosunkowo niewielkim kosztem można zwiększyć zasięg już zrealizowanych materiałów. Realizujemy adaptacje materiałów korporacyjnych na język polski i z języka polskiego.

 

Film jest sztuką

Jest skomplikowanym dziełem, tworzonym przez wiele osób. Żadna inna forma wizualna nie wymaga od twórców tak różnorodnych umiejętności, kunsztu i współpracy.

Scenariusz, praca kamery, oświetlenie, muzyka, dźwięk, montaż, animacje graficzne, interpretacja lektora, reżyseria – za każdym z tych elementów stoi inny człowiek.
I każdy z nich jest ważny, każdy ma swoją rolę do spełnienia, każdy wpływa na pracę innych i na efekt końcowy.

Praca nad filmem jest trudna i zarazem piękna. Prawdziwa sztuka porusza, przemawia do naszej wyobraźni, zmysłu estetyki, inteligencji i ciekawości. Film korporacyjny, reklamowy czy produktowy też może być wciągający i interesujący. Wszystko zależy od ludzi, którzy go tworzą: ich pasji, umiejętności i miłości do sztuki filmowej.

Warto dostrzec te cechy, zanim powierzą Państwo swój budżet wybranemu studiu filmowemu. Szczycimy się, że wiele znanych przedsiębiorstw zaufało właśnie naszym umiejętnościom i pasji.